Mesterskap

 

År

   

Norgesmester

Klasse

Stil

NM

1991

   

Bent Nødland

Herrer Junior

Recurve

Jakt/felt

1992

   

Tommy Figved

Herrer Junior

Recurve

Skive

1992

   

Harald Kværnstrøm

Gutter Kadett

Recurve

Skive

1992

   

Gunnar Fykse

Herrer Junior

Recurve

Innendørs

1993

   

Linn M. Figved

Piker Kadett

Recurve

Skive

1993

   

Tommy Figved

Herrer Junior

Recurve

Jakt/felt

1993

   

Tommy Figved

Herrer Junior

Recurve

Innendørs

1994

   

Erik Kvernstrøm

Herrer 50

Recurve

Skive

1994

   

Linn M. Figved

Piker Kadett

Recurve

Skive

1994

   

Tommy Figved

Herrer Junior

Recurve

Jakt/felt

1994

   

Harald Kvernstrøm

Herrer Junior

Recurve

Innendørs

1995

   

Harald Kvernstrøm

Herrer Junior

Recurve

Skive

1995

   

Linn M. Figved

Piker Kadett

Recurve

Skive

1995

   

Harald Kvernstrøm

Herrer Junior

Recurve

Innendørs

1997

   

Petter Berland

Herrer Junior

Recurve

Innendørs

1998

   

Petter Berland

Herrer Junior

Recurve

Jakt/felt

1999

   

Lene Bjelland

Piker Kadett

Recurve

Skive

1999

   

Gunnar Fykse

Herrer

Recurve

Innendørs

2000

   

Lene Bjelland

Damer Junior

Recurve

Skive

2000

   

Siv Rosland

Piker Kadett

Recurve

Skive

2000

   

Siv Rosland

Piker Kadett

Recurve

Innendørs

2000

   

Lene Bjelland

Damer Junior

Recurve

Innendørs

2001

   

Lene Bjelland

Damer Junior

Recurve

Skive

2001

   

Siv Rosland

Damer Junior

Recurve

Innendørs

2002

   

Robert Hauge

Gutter Kadett

Recurve

Skive

2002

   

Siv Rosland

Damer Junior

Recurve

Skive

2002

   

Arne Rosland

Gutter Kadett

Recurve

Innendørs

2003

   

Oddvar Figved

Herrer 50

Recurve

Skive

2003

   

Siv Rosland

Damer Junior

Recurve

Skive

2005

   

Eirik Anzjøn

Gutter Kadett

Recurve

Jakt

2005

   

Karianne Sandven

Piker Kadett

Recurve

Innendørs

2005

   

Annmereth Michaelsen

Damer Junior

Recurve

Innendørs

2005

   

Norulf Åmås

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2006

   

Ragnhild U Soldal

Piker Kadett

Recurve

Skive

2006

   

Njål Åmås

Herrer Junior

Recurve

Jakt

2006

   

Karianne Sandven

Piker Kadett

Recurve

Felt

2006

   

Kurt Øystein Slåtten

Gutter Kadett

Tradisjonell

Jakt

2006

   

Kurt Øystein Slåtten

Gutter Kadett

Tradisjonell

Felt

2006

   

Ragnhild U. Soldal

Piker Kadett

Recurve

Innendørs

2006

   

Annmereth Michaelsen

Damer Junior

Recurve

Innendørs

2006

   

Martin Figved

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2007

   

Njål Åmås

Herrer

Recurve

Felt

2007

   

Ragnhild U. Soldal

Piker Kadett

Recurve

Innendørs

2007

   

Sølvi Strøm

Damer 50

Recurve

Innendørs

2007

   

Torbjørn Hadland

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2008

   

Norulf Åmås

Herrer 50

Recurve

Skive

2008

   

Sølvi Strøm

Damer 50

Recurve

Skive

2008

   

Stein Anzjøn

Herrer Senior

Tradisjonell

Jakt

2008

   

Stein Anzjøn

Herrer Senior

Tradisjonell

Felt

2008

   

Ragnhild U. Soldal

Piker Kadett

Recurve

Innendørs

2009

   

Norulf Åmås

Herrer 50

Recurve

Skive

2009

   

Njål Åmås

Herrer

Recurve

Jakt

2009

   

Joakim Skjæveland

Gutter Kadett

Recurve

Innendørs

2010

   

Norulf Åmås

Herrer 50

Recurve

Skive

2010

   

Martin Figved

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2011

   

Njål Åmås

Herrer

Recurve

Felt

2011

   

Stein Anzjøn

Herrer Senior

Tradisjonell

Felt

2011

   

Stein Anzjøn

Herrer Senior

Tradisjonell

Jakt

2011

   

Martin Figved

Herrer 50

Recurve

Skive

2011

   

Norulf Åmås

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2012

   

Bjørnar Saurdal

Kadett

Recurve

Felt

2012

   

Bjørnar Saurdal

Kadett

Recurve

Jakt

2012

   

Eivind Eftestøl

Rekrutt

Tradisjonell

Felt

2012

   

Stein Anzjøn

Herrer senior

Tradisjonell

Felt

2012

   

Aslak Tegle Sande

Gutter kadett

Recurve

Innendørs

2013

   

Bjørnar Saurdal

Gutter kadett

Recurve

Innendørs

2013

   

Aslak Tegle Sande

Herrer junior

Recurve

Innendørs

2013

   

Martin Figved

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2013

   

Njål Åmås

Herrer

Compound

Innendørs

2013

   

Bjørnar Saurdal

Gutter kadett

Recurve

Skive

2013

   

Aslak Tegle Sande

Herrer junior

Recurve

Skive

2013

   

Joakim Klingsheim

Gutter rekrutt

Recurve

Jakt

2013

   

Bjørnar Saurdal

Gutter kadett

Recurve

Jakt

2013

   

Joakim Klingsheim

Gutter rekrutt

Recurve

Felt

2013

   

Bjørnar Saurdal

Gutter kadett

Recurve

Felt

2013

   

Njål Åmås

Herrer

Compound

Felt

2014

   

Eivind Eftestøl

Gutter rekrutt

Tradisjonell

Innendørs

2014

   

Bjørnar Saurdal

Herrer junior

Recurve

Innendørs

2014

   

Eivind Eftestøl

Gutter rekrutt

Langbue

Felt

2014

   

Njål Åmås

Herrer

Compound

Felt

2014

   

Stein Anzjøn

Herrer

Tradisjonell

3D

2015

   

Bjørnar Saurdal

Herrer junior

Recurve

Innendørs

2015

   

Njål Åmås

Herrer

Compound

Innendørs

2015

   

Martin Figved

Herrer 50

Recurve

Innendørs

2015

   

Stein Anzjøn

Herrer

Tradisjonell

Innendørs

2015     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Innendørs
2015     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Skive
2015     Njål Åmås Herrer senior Compound Skive
2015     Njål Åmås Herrer senior Compound Felt
2015     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Felt
2016     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Innendørs
2016     Joakim Klingsheim Herrer junior Recurve Innendørs
2016     Even Figved Gutter rekrutt Compound 3D
2016     Anette B Taksdal Damer senior Langbue 3D
2016     Even Figved Gutter rekrutt Compound Skive
2016     Njål Åmås Herrer senior Compound Skive
2016     Njål Åmås Herrer senior Compound Felt
2016     Anders Faugstad Gutter kadett Recurve Felt
2016     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Felt
2016     Joakim Klingsheim Herrer junior Recurve Felt
2016     Anette B Taksdal Damer senior Langbue Felt
2017     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Innendørs
2017     Anders Faugstad Herrer junior Compound Innendørs
2017     Njål Åmås Herrer Compound Innendørs
2017     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Skive
2017     Johnny Bergestuen Herrer Langbue Skive
2017     Line Ridderstrøm Damer Recurve 3D
2017     Sander Figved Gutter rekrutt Compound Felt
2017     Anette Bjørløw Taksdal Damer Langbue Felt
2017     Kristian Hansen Herrer Langbue Felt
2017     Anders Faugstad Herrer Compound Felt
2018     Njål Åmås Herrer Compound Innendørs
2018     Johnny Bergestuen Herrer Langbue Innendørs
2018     Sander Berner Figved Kadett gutter Compound Felt
2018     Joakim Klingsheim Herrer junior Recurve Felt
2018     Line Ridderstrøm Damer Recurve Felt
2018     Sunniva Lislevand Damer Compound Felt
2018     Stein Anzjøn Herrer Langbue Felt
2018     Oddmund Tjentland Herrer Compound Felt
2018     Sander Berner Figved Gutter kadett Compound Skive
2018     Sunniva Lislevand Damer Compound Skive
2018     Stein Anzjøn Herrer Langbue Skive